Рятувальник-важковаговик з Кривого Рогу переміг у змаганнях з гирьового спорту

У Дніпрі відбувся 2-й етап змагань з гирьового спорту серед  рятувальників ДСНС. Змагання проходили на базі Придніпровської державної Академії фізичної культури. В них взяли участь команди з Кривого Рогу, Нікополя, Дніпра, Камянського та представників Західно-Донбаської оперативної зони Головного управління ДСНС, пише kryvyi-rih.one.

2

У змаганнях взяли участь 25 учасників. Серед них з Кривого Рогу та Криворізького району п’ятеро рятувальників.

Учасники змагались з двох видів вправ: ривка двох гирь по 32 кілограми одночасно та підніманні однієї  однією рукою на кількість.

Рятувальник 23-ї пожежно-рятувальної частини Криворізького району Олександр Шаповалов посів перше місце у ваговій категорії. Він штовхнув дві гирі 5 разів і підняв одну 45, в підсумку заробивши 50 балів.

3

Журналісту нашого сайту переможець зізнається, що для нього це були перші змагання у гирьовому спорті і показаними результатами він задоволений:

«До цього я не брав участі у подібних змаганнях Це був перший досвід. Організація і змагання проходили на дуже високому рівні. Результатом своїм задоволений», – лаконічно прокоментував свою перемогу Олександр Шаповалов.

Слід зазначити, що Олександр восени 2019 року став переможцем змагань з пауерліфтингу «Кубок України» серед любителів, де він посів перше місце і отримав звання кандидату у майстри спорту. Крім цього рятувальник входить у збірну ДСНС Дніпропетровської області з пауерліфтингу.

4

Загалом переможцями змагань стали:

• І місце у ваговій категорії до 68 кг посів пожежний рятувальник 54 ДПРЧ – Кирило Посунько.
  • І місце у ваговій категорії до 8️5 кг посів начальник караулу 37 ДПРЧ 6 ДПРЗ –Микола Гладуш.
  • І місце у ваговій категорії до 9️5 кг посів командир відділення 57 ДПРЧ – Олександр Грицай
  • І місце у ваговій категорії понад 95 кг посів командир відділення 31 ДПРЧ – Ярослав Крижановський.

У командному заліку І місце посіла Криворізька оперативна зона. «Срібло» здобула Західно-Донбаська оперативна зона. На третьому місці рятувальники Дніпра.